NOWOŚCI

.


Warto kołysać

Czy wiesz jak ważne jest kołysanie w pierwszych miesiącach życia Twojego dziecka?

Naukowcy i pedagodzy zgodnie twierdzą:
- kołysanie dobrze wpływa na układ nerwowy, zmysł równowagi i koordynację wzrokowo-ruchową noworodka
- u dziecka kołysanego znacząco spada ryzyko choroby lokomocyjnej
- kołysanie wpływa korzystnie na pracę mózgu. Dzieci kołysane dużo szybciej uczą się siadać, raczkować, chodzić, a także mówić
- dzieci kołysane są bardziej kreatywne

warto kolysacDziecko będąc w łonie matki jest nieustannie kołysane i gdy przychodzi na świat kołysanie jest jego naturalną potrzebą. Dlatego nie odbierajmy mu tej przyjemności.

Mając na uwadze powyższe stwierdzenia, Lululaj opracowuje produkty, które nie tylko są piękne i funkcjonalne, ale w znaczący sposób mają wpływ na rozwój Twojego dziecka.

O nas

Lululaj to nowa jakość na rynku produktów dla dzieci. Nasze meble i zabawki tworzymy z pasją, sięgając po niekonwencjonalną kolorystykę oraz malując ręcznie dekory, dzięki czemu każdy mebelek jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Od samego początku staramy się budować silną markę. Dbamy o wysoką jakość produktów, a także wyjątkową estetykę. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu dajemy Państwu możliwość stworzenia mebelka niepowtarzalnego. Wszystko to sprawia, że LULULAJ jest firmą niezwykłą dającą swoim klientom pełną satysfakcję.

Specjalizujemy się w kołyskach i łóżeczko-kołyskach oraz łóżeczkach. Mamy najbogatszą ofertę tego typu mebelków na rynku. Nasze produkty są nie tylko piękne, ale również funkcjonalne  -->dowiedz się więcej<--

Dołącz do nas