NOWOŚCI

CO NAS WYRÓŻNIA


INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każdy lubi otaczać się pięknymi rzeczami. Dlatego dajemy Ci niepowtarzalną okazję stworzenia wymarzonego mebelka dla Twojego dziecka. Jak nikt inny słuchamy naszych klientów. To właśnie od Was pochodzą najlepsze pomysły!

Dekory malujemy ręcznie, dzięki czemu każdy produkt jest tak naprawdę wyjątkowy. Jeżeli nie odpowiada Ci żadne z proponowanych przez nas wykończeń, prześlij do nas swój projekt. Realizujemy najbardziej wymyślne zamówienia :).
 

BEZPIECZEŃSTWO i EKOLOGIA

Bezpieczeństwo Twojego dziecka jest dla nas sprawą priorytetową 

Nasze kołyski i łóżeczko-kołyski wykonane są z dokładnie wyselekcjonowanego drewna bukowego, dzięki czemu tworzą nieporównywalnie lepszy mikroklimat niż kołyski plastikowe. Produkowane są zgodnie z europejską normą bezpieczeństwa PN-EN-1130, a każda z nich wyposażona jest w blokadę kołysania. Dzięki temu rodzic ma pełną kontrolę nad bujaniem. Wszystkie farby i lakiery użyte do malowania spełniają normę 71.3 (bezpieczeństwo zabawek). Masz więc pewność, że Twoje dziecko rozwija się w bezpiecznym i ekologicznym środowisku.

JAKOŚĆ

Stawiamy na jakość!

Nie jest to produkt seryjny. Każdy mebelek jest wykonywany z dbałością o najmniejszy szczegół. Dlatego nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszej pracy. I to nas cieszy.

KOMFORT

Dla wygody Twojego dziecka nasze kołyski są o 10cm szersze od mebelków ogólnie dostępnych na rynku. Maluch może więc nieskrępowanie wymachiwać rączkami i nóżkami i nawet gdy szybko rośnie wciąż może cieszyć się bujaniem. Ty natomiast możesz mieć go zawsze przy sobie przysuwając kołyskę do własnego łóżka. «powrót
Dołącz do nas