Akcesoria do pielęgnacji uzupełnienia włosów

W artykułach branżowych oraz wpisach publikowanych na blogach poświęconych sztuce perukarskiej przeczytać można, że aby możliwe było profesjonalne pielęgnowanie i stylizowanie uzupełnienia włosów syntetycznych oraz naturalnych, wykorzystane muszą zostać odpowiednio dobrane akcesoria. Czy jest to prawdą? Okazuje się, że jak najbardziej tak! Podobnie jak ma się sytuacja z kosmetykami – jeżeli nie dobierzemy właściwych produktów, okazać się może, że tylko i wyłącznie zaszkodzimy posiadanym przez nas pasemkom, sprawiając, że znacznemu pogorszeniu ulegnie ich ogólna prezencja, a dodatkowo – ograniczona zostanie ich żywotność. Jak do tego nie dopuścić? Zagadnieniu temu przyjrzymy się w ramach dzisiejszego materiału!

Przede wszystkim zapamiętać należy, że akcesoria pielęgnacyjne, które dedykowane są włosom naturalnym mogą okazać się nietrafione jeżeli chodzi o wyroby stricte perukarskie. Mają one bowiem całkowicie inną specyfikę, jak również wymagają innego podejścia. Jeżeli zamierzamy stać się szczęśliwymi posiadaczami produktów naturalnych bądź ich syntetycznych odpowiedników, warto zaopatrzyć się dodatkowo w wysokiej jakości grzebienie i szczotki. Jeżeli mają one nam służyć w sposób satysfakcjonujący, jednocześnie gwarantując, że nawet podczas wykonywania dynamicznych ruchów nie dojdzie do poluzowania lub uszkodzenia elementów łączących, musimy zadbać, by cechowały się one szerokim rozstawem relatywnie miękkich ząbków. Sprawi to, że zapobiegną one nadmiernemu mechaceniu i splątywaniu się poszczególnych uzupełnień włosów, jednocześnie nie wyrywając włosów oraz nie powodując podrażnień w obszarze skóry głowy.

Zdaniem ekspertów, do pielęgnacji nie powinniśmy także wykorzystywać zbyt często akcesoriów generujących znaczne ilości ciepła. Suszarki, lokówki i prostownice mogą nieodwracalnie uszkodzić produkty, które zakupiliśmy celem wizualnego przedłużenia oraz zagęszczenia włosów, sprawiając, że będą się one nadawały tylko do wyrzucenia. W najlepszym wypadku mogą one ulec deformacjom i przebarwieniom, które to wymuszą ich wymianę na nowe produkty lub też daleko idącą regenerację. Jeżeli nie jesteśmy pewni w jaki sposób należałoby prawidłowo zadbać o posiadane pasemka, najkorzystniejszym rozwiązaniem okazać się może odwiedzenie naszego przybytku. To właśnie w jego zaciszu nasi doświadczeni pracownicy odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania, udzielą niezbędnego instruktażu, a jeżeli w dalszym ciągu nie sprawią oni, że będą Państwo chcieli podjąć się stylizacji i pielęgnacji niechirurgicznego uzupełnienia włosów samodzielnie – przeprowadzą oni wszelkie niezbędne zabiegi. Zaliczyć można do nich między innymi kompleksowe oczyszczanie, stylizację, przycinanie, farbowanie, jak również zmianę stylu upięcia oraz rewitalizację sfatygowanych pasemek naturalnych i syntetycznych. Wszystkie te usługi wyświadczone zostaną nie tylko błyskawicznie, ale i w cenach, które z pewnością nie doprowadzą do nadmiernego wydrenowania Państwa budżetu. Serdecznie zapraszamy – zarówno do odwiedzin osobistych jak i do kontaktu z nami telefonicznie oraz mailowo!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here