Joie Verso

Rynek fotelików samochodowych oferuje rodzicom wiele możliwości. Ogrom modeli zróżnicowanych pod względem wagowym, do tego różnorodność wzorów i kolorów może przyprawiać o zawrót głowy. Nic zatem dziwnego, że wybór fotelika budzi tyle wątpliwości. Aby ułatwić sobie to zadanie, warto skłonić się ku modelowi Joie Verso, który nie tylko zagwarantuje maksymalne bezpieczeństwo i wygodę przewożenia, ale również pozytywnie wpłynie na domowe finanse. To bowiem model z kategorii wagowej 0-36 kg, co oznacza, że rośnie razem z dzieckiem.

Joie Verso – dlaczego warto go kupić?

Jest wiele powodów przemawiających za kupnem tego fotelika. Oprócz tego, że doskonale spełni potrzeby noworodków, jak i starszych dzieci (nawet do 12 lat!) oraz może być montowany tyłem lub przodem do kierunku jazdy, to dodatkowo oferuje łatwość obsługi. Gdy tylko zajdzie taka konieczność, fotelik Joie Verso można bez trudu obrócić, nie zakłócając tym samym komfortu jazdy.

Jego trwała, starannie przemyślana konstrukcja została tak zaprojektowana, aby rosnąć razem z dzieckiem. Sprzyja temu siedzisko wyposażone w płynną, 10-stopniową regulację zagłówka, dzięki któremu możemy mieć pewność, że zawsze będzie znajdowało się na odpowiedniej wysokości. Co ważne, wraz ze zmianą położenia zagłówka, zmieni się również układ pasów. Dzięki temu rodzic może mieć pewność, że jego dziecko będzie miało należytą ochronę. Fotelik Joie Verso, oprócz tego, że oferuje regulację zagłówka, dodatkowo został wyposażony w regulację kąta pochylenia. W efekcie, podróże małe i duże zyskają wygodniejszy charakter, bo gdy tylko malca najdzie ochota na krótką drzemkę, bez trudu zmieni się ułożenie oparcia. Do dyspozycji są cztery pozycje przy ustawieniu przodem oraz dwie pozycje tyłem.

Co z bezpieczeństwem?

Czy pasy bezpieczeństwa to jedyna ochrona, jaką oferuje fotelik Joie Verso? Oczywiście, że nie! Kolejnym jest system Guard Surrond Safety, który absorbuje energię uderzenia, zwłaszcza podczas zderzeń bocznych. Znajduje się po bokach fotela i stanowi dodatkową ochronę dla główki i bioder. Do tego dochodzi twarda skorupa i zabudowane osłony, które zabezpieczają newralgiczne części ciała maluszka oraz jego organy wewnętrzne.

Komfort podczas podróży

Projektanci fotelika Joie Verso zadbali również o to, aby podróżowanie z malcem było nie tylko bezpieczne, ale również komfortowe. To dlatego jego konstrukcja została pokryta materiałem przepuszczającym powietrze, a sama skorupa fotelika została wzbogacona o specjalną wentylację w bocznych jej częściach. Wszystko to ogranicza pocenie podczas gorących, letnich dni i uprzyjemnia dziecięce podróże.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here